יועץ משכנתא פרטי בתל אביב: ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

יועץ משכנתא פרטי בתל אביב: ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

יועץ משכנתא פרטי בתל אביב: ליווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך

Blog Article

שירותי הייעוץ של המשרד כוללים בתוכם תהליך לקיחת משכנתא חדשה, מחזור משכנתא קיימת ומשכנתא לאיחוד הלוואות – משכנתא המאחדת את כלל ההלוואות לכדי הלוואה אחת במטרה לעשות סדר בחשבון, לחסוך בעלויות ולהקטין את גובה ההחזר החודשי באופן ניכר.

חדש! מחשבון משכנתא דיגיטלי

היי מוטי, רק רצינו להודות לך מעומק הלב על השירות המסור שקיבלנו לאורך כל הדרך ועוד… תודה שהארת את עיננו והצלחת לעשות לנו סדר בכל הבלגן הזה שנקרא "משכנתא". והתודה הכי גדולה כמובן על מה שהשגת עבורנו…

כרטיס ביקור דיגיטלי כרטיס ביקור דיגיטלי אשר כולל מערכת לניהול ועדכון הכרטיס על ידי המשתמש

התייעצות עם אנשי מקצוע היא דבר בסיסי בדרך לנטילת המשכנתא ובמיוחד במציאות כלכלית סבוכה ומורכבת שבה כולנו נמצאים היום. ליווי בעל ידע מקצועי הוא היתרון היחסי שלכם מול הבנק.

מוטי היקר, הכרנו אותך כזוג צעיר המעוניין לרכוש את הדירה הראשונה שלו, סידרת לנו משכנתא בתנאים שביקשנו, למרות שבתחילת הדרך זה נראה היה בלתי אפשרי.

רישיון יועץ משכנתאות – הגיע הזמן להסדרת התחום שכיום פרוץ

שלישית, כל יועץ, לפני שתאושר כניסתו להתאחדות יועצי המשכנתאות, יצטרך לעבור בהצלחה מבחן מקצועי בכתב.

ריבית המשכנתא - הריבית בפועל (ככה לא "יסדרו אתכם") ומגמות בריבית

תמהיל משכנתא בניית תמהיל משכנתא – איך בונים אותו בצורה האופטימלית

מזל טוב! זכיתם בדירה במחיר למשתכן – עכשיו מה צריך לעשות?

כן, ייעוץ משכנתאות הוא ממש לא חובה - אתם יכולים לקרוא ייעוץ פיננסי למשפחות בפתח תקווה הדרכה ברשת (הנה מדריכי משכנתא) - זה אולי לא פשוט, אבל זו גם לא תורה מסיני. אלא שיש כאלה (והם לא מעטים) שבכל זאת צריכים את הליווי הצמוד, ואפשר להבין אותם - זה לא טריוויאלי להיכנס לעובי הקורה, זה לא תמיד ברור איזו הצעה עדיפה, יש לא מעט מלכודות שרק אנשים שמבינים במימון יכולים לעלות עליהם.}

Report this page